Wyróżnione
Opis
POMPA HYDRAULICZNA JEDNOSEKCYJNA 16cm3 0510615038
| Symbol: | 21008371 |
| Producent części: | Hydrolider |
| Zastosowanie: |
Posiada szerokie zastosowanie w układach hydraulicznych w rolnictwie, budownictwie i przemyśle. Stosowana w ciągnikach, maszynach leśnych i budowlanych i innych. |
| Rodzaj pompy: | Pompa zębata, 1-sekcyjna |
| Kierunek obrotów: | Prawy |
| Pojemność geometryczna: |
16 cm3/obr |
| Wałek napędowy: |
9 frezów Ø 16,5mm |
| Otwory ssące: |
kwadrat Ø40 4-otwory M6 |
| Otwory tłoczące: |
kwadrat Ø35 4-otwory M6 |
| Kołnierz centrujący: | Ø50mm |
| Otwory mocujące pompę: | kołnierz typu niemieckiego, otwory o rozstawie 60mm x 60mm |
| Numer porównawczy: | 0510615038, 0510615023, 245297400, 245395600, 245395700 |
Dane techniczne
| Rodzaj / typ pompy | Do zachodnich ciągników i maszyn |
| Ilość sekcji | 1 sekcyjne |
| Rodzaj kołnierza mocującego | Kołnierz typu niemieckiego 60x60 |
| Średnica kołnierza centrującego | 50 mm |
| Rodzaj wałka napędowego | Cylinderyczny 9 frezów FI 16,5 mm |
Waluty
Szybki kontakt:
Infolinia:
📞+48 54 2844 000
+48 609 806 296
+48 607 730 683
📧 e-mail kontaktowy:
zamawiam@sklepdlarolnika.pl
Godziny pracy biura:
pn-pt: 7-16, soboty: 7-13