Wyróżnione
Opis
CEWKA ROZDZIELACZA (ELEKTROZAWORU) CETOP 12V
PASUJE DO ROZDZIELACZA CETOP 03 NG6 12V
| Symbol: | 1.10.63.200 |
| Producent części: | Atos |
| Zastosowanie: | Posiada szerokie zastosowanie w układach hydraulicznych w budownictwie, rolnictwie i przemyśle. Pasuje do różnego rodzaju zaworów i rozdzielaczy hydraulicznych sterowanych elektrycznie, między innymi do takiego rozdzielacza CETOP: |
| Ilość pinów: | 3 |
| Napięcie: | 12V |
| Moc znamionowa: | 29W |
| Długość całkowita: | 36,5 mm |
| Średnica zewnętrzna: | 45 mm |
| Średnica wewnętrzna: | 23 mm |
Dane techniczne
| Rodzaj / typ rozdzielacza | Sterowane elektrycznie typu CETOP |
Waluty
Szybki kontakt:
Infolinia:
📞+48 54 2844 000
+48 609 806 296
+48 607 730 683
📧 e-mail kontaktowy:
zamawiam@sklepdlarolnika.pl
Godziny pracy biura:
pn-pt: 7-16, soboty: 7-13