Wyróżnione
Opis
CYLINDER HYDRAULICZNY DWUSTRONNEGO DZIAŁANIA
KOMPLETNY Z USZAMI TULEJOWANYMI
SKOK 400mm
SYMBOL: CJ2F 40/25/400 T20S
| Symbol: | 7.01.40.25.400 |
| Producent części: | Hydrolider |
| Zastosowanie: |
Posiada szerokie zastosowanie w układach hydraulicznych w rolnictwie, budownictwie i przemyśle. Cylinder przystosowany jest do różnego rodzaju maszyn takich jak: maszyny rolnicze, ciągniki, opryskiwacze, tury, cyklopy, ładowacze HDS, maszyny budowlane, ładowarki, koparki, zamiatarki, maszyny przemysłowe i do innych urządzeń sterowanych hydraulicznie. |
| Skok: |
400 mm |
| Średnica wewnętrzna tłoka: |
40 mm |
| Średnica tłoczyska: |
25 mm |
| Długość w stanie spoczynku: |
600 mm |
| Długość po rozłożeniu: |
1000 mm |
Dane techniczne
| Rodzaj / typ siłownika | 2-stronnego działania |
| Skok roboczy tłoczyska | 400 mm |
| Długość złożony | 600 mm |
| Długość rozłożony | 1000 mm |
| Średnica tłoka | 40 mm |
| Średnica tłoczyska | 25 mm |
| Średnica sworzni | 20 mm |
| Rodzaj mocowania | Uszy tulejowane bez łożysk |
| Ładowność przyczepy przy 12/16 MPa | 3,5 / 4,5 tony |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Waluty
Szybki kontakt:
Infolinia:
📞+48 54 2844 000
+48 609 806 296
+48 607 730 683
📧 e-mail kontaktowy:
zamawiam@sklepdlarolnika.pl
Godziny pracy biura:
pn-pt: 7-16, soboty: 7-13