Wyróżnione
Opis
SIŁOWNIK HYDRAULICZNY DWUSTRONNEGO DZIAŁANIA
KOMPLETNY Z USZAMI NA ŁOŻYSKACH WAHLIWYCH
| Symbol: | 1.31.91.006 |
| Producent części: | Hydrolider |
| Zastosowanie: | do składania i rozkładania włók łąkowych, a także innych składanych maszyn rolniczych |
| Rodzaj siłownika: | dwustronnego działania |
| Zewnętrzna średnica tłoka (rury): | 60mm |
| Wewnętrzna średnica tłoka (rury): | 50mm |
| Średnica tłoczyska (pręta): | 32mm |
| Średnica otworów na sworznie: | 30mm |
| Skok (ruch roboczy) tłoczyska: | 1020mm |
| Długość w stanie spoczynku mierzona w osiach otworów: |
1700mm |
| Gwinty zewnętrzne pod przyłącza: | M18x1.5 |
| Mocowanie główki od strony rury: | wspawana |
| Mocowanie główki od strony pręta: | nakręcana |
| Typ dławnicy (dekla zamykającego): | gwintowana, wkręcana w rurę |
| Typ pręta (tłoczyska): | chromowany, spawalny |
| Maksymalne dopuszczalne ciśnienie pracy: |
240 bar |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | -40ºC do +60ºC |
| Dopuszczalna temperatura oleju: | -15ºC do +80ºC |
| Typ cieczy: | olej hydrauliczny na bazie oleju mineralnego |
Dane techniczne
| Zastosowanie | Włóka łąkowa |
| Rodzaj / typ siłownika | 2-stronnego działania |
| Skok roboczy tłoczyska | 1020 mm |
| Długość złożony | 1700 mm |
| Długość rozłożony | 2720 mm |
| Średnica tłoka | 50 mm |
| Średnica tłoczyska | 32 mm |
| Średnica sworzni | 30 mm |
| Rodzaj mocowania | Uszy na łożyskach wahliwych |
| Ładowność przyczepy przy 12/16 MPa | 3,5 / 4,5 tony |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Waluty
Szybki kontakt:
Infolinia:
📞+48 54 2844 000
+48 609 806 296
+48 607 730 683
📧 e-mail kontaktowy:
zamawiam@sklepdlarolnika.pl
Godziny pracy biura:
pn-pt: 7-16, soboty: 7-13