Wyróżnione
Opis
SIŁOWNIK HYDRAULICZNY DWUSTRONNEGO DZIAŁANIA
KOMPLETNY Z USZAMI TULEJOWANYMI
| Aukcja dotyczy: | jednej sztuki |
| Symbol: | 7.01.40.25.50 |
| Producent części: | Hydrolider |
| Zastosowanie: | przy produkcji m.in. maszyn rolniczych, ciągników, opryskiwaczy, TUR, cyklopów, ładowaczy HDS, maszyn budowlanych, ładowarkach, koparkach, zamiatarkach, maszynach przemysłowych i do innych urządzeń sterowanych hydraulicznie |
| Rodzaj siłownika: | dwustronnego działania |
| Zewnętrzna średnica tłoka (rury): | 50mm |
| Wewnętrzna średnica tłoka (rury): | 40mm |
| Średnica tłoczyska (pręta): | 25mm |
| Średnica otworów na sworznie: | 25mm |
| Skok (ruch roboczy) tłoczyska: | 50mm |
| Długość w stanie spoczynku mierzona w osiach otworów: |
200mm |
| Gwinty wewnętrzne pod przyłącza: | M16x1.5 |
| Mocowanie główki od strony rury: | wspawana |
| Mocowanie główki od strony pręta: | wspawana |
| Typ dławnicy (dekla zamykającego): | gwintowana, wkręcana w rurę |
| Typ pręta (tłoczyska): | chromowany, spawalny |
| Maksymalne dopuszczalne ciśnienie pracy: |
240 bar |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | -40ºC do +60ºC |
| Dopuszczalna temperatura oleju: | -15ºC do +80ºC |
| Typ cieczy: | olej hydrauliczny na bazie oleju mineralnego |
Dane techniczne
| Rodzaj / typ siłownika | 2-stronnego działania |
| Skok roboczy tłoczyska | 50 mm |
| Długość złożony | 200 mm |
| Długość rozłożony | 250 mm |
| Średnica tłoka | 40 mm |
| Średnica tłoczyska | 25 mm |
| Średnica sworzni | 25 mm |
| Rodzaj mocowania | Uszy tulejowane bez łożysk |
| Ładowność przyczepy przy 12/16 MPa | 3,5 / 4,5 tony |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Waluty
Szybki kontakt:
Infolinia:
📞+48 54 2844 000
+48 609 806 296
+48 607 730 683
📧 e-mail kontaktowy:
zamawiam@sklepdlarolnika.pl
Godziny pracy biura:
pn-pt: 7-16, soboty: 7-13