Wyróżnione
Opis
SIŁOWNIK HYDRAULICZNY DWUSTRONNEGO DZIAŁANIA
KOMPLETNY Z USZAMI NA ŁOŻYSKACH WAHLIWYCH
![]() |
Zewnętrzna średnica tłoka (rury): 60mm Wewnętrzna średnica tłoka (rury): 50mm Średnica tłoczyska (pręta): 28mm Średnica otworów na sworznie: 25mm Skok (ruch roboczy) tłoczyska: 140mm Długość w stanie spoczynku mierzona w osiach otworów: 370mm Gwinty wewnętrzne pod przyłącza: M16x1.5
|
|
Mocowanie główki od strony rury: wspawana Mocowanie główki od strony pręta: nakręcana Typ dławnicy: gwintowana, wkręcana w rurę Typ pręta (tłoczyska): chromowany, spawalny Maksymalne dopuszczalne ciśnienie pracy: 240 bar Dopuszczalna temperatura otoczenia: -40C do +60C Dopuszczalna temperatura oleju: -15C do +80C Typ cieczy: olej hydrauliczny na bazie oleju mineralnego |
|

Dane techniczne
| Rodzaj / typ siłownika | 2-stronnego działania |
| Skok roboczy tłoczyska | 140 mm |
| Długość złożony | 370 mm |
| Długość rozłożony | 510 mm |
| Średnica tłoka | 50 mm |
| Średnica tłoczyska | 28 mm |
| Średnica sworzni | 25 mm |
| Rodzaj mocowania | Uszy na łożyskach wahliwych |
| Ładowność przyczepy przy 12/16 MPa | 3,5 / 4,5 tony |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Waluty
Szybki kontakt:
Infolinia:
📞+48 54 2844 000
+48 609 806 296
+48 607 730 683
📧 e-mail kontaktowy:
zamawiam@sklepdlarolnika.pl
Godziny pracy biura:
pn-pt: 7-16, soboty: 7-13