Wyróżnione
Opis
CYLINDER HYDRAULICZNY DWUSTRONNEGO DZIAŁANIA
W ZESTAWIE Z ZAMKIEM, RURKAMI I ZŁĄCZAMI
SKOK 200mm
SYMBOL CAŁEGO ZESTAWU: CJ2F 50/28/200 U30 Z

DROGI KLIENCIE PRZECZYTAJ TO ZANIM WYBIERZESZ DOSTAWCĘ SIŁOWNIKA:
To co widać na zdjęciu to tylko metalowe elementy, z których zbudowany jest siłownik. Tak na prawdę siłownik
jest tyle warty co wewnętrzne uszczelnienia wykorzystane do jego budowy. Zapewniamy, że wszystkie nasze
siłowniki posiadają wzmacniane uszczelnienia, które nie są produkowane w Chinach i innych krajach dalekiego
wschodu. Jeśli zależy Ci na jakości i trwałości to wybierz siłowniki marki Hydrolider, które jako jedyne
dają gwarancję niezawodności na lata.
Ważne !!!
Komplety firmy Agricola zostały zaprojektowane w ten sposób, by można je było łatwo samodzielnie złożyć.
Z uwagi na bezpieczeństwo towaru w transporcie oraz ograniczenia wynikające z regulaminu firm
kurierskich, zestaw wysyłany jest w stanie nieskręconym. Do zestawu dokładana jest precyzyjna, obrazkowa
instrukcja montażu wraz z listą poszczególnych elementów wchodzących w jego skład.

Posiada szerokie zastosowanie w układach hydraulicznych w rolnictwie, budownictwie i przemyśle.
Nasi klienci wykorzystują ten cylinder przy produkcji m. in. maszyn rolniczych, chwytaków, krokodyli,
pługów do odśnieżania, wspomagań kierownicy i innych.

INFORMACJE OGÓLNE:
Zawór zabezpieczający (zamek) służy do blokowania ruchu siłownika w obu kierunkach. Zapewnia
stabilizację pozycji tłoczyska w momencie gdy nie sterujemy siłownikiem, a jednocześnie działają na
niego duże siły. Blokada zaworu przestaje działać w momencie gdy zaczniemy sterować rozdzielaczem
hydraulicznym i puścimy ciśnienie w kierunku siłownika.

SCHEMAT GRAFICZNY CYLINDRA

TABELA:

SCHEMAT GRAFICZNY ZAWORU BLOKUJĄCEGO:

Dane techniczne
| Rodzaj / typ siłownika | 2-stronnego działania |
| Skok roboczy tłoczyska | 200 mm |
| Długość złożony | 430 mm |
| Długość rozłożony | 630 mm |
| Średnica tłoka | 50 mm |
| Średnica tłoczyska | 28 mm |
| Średnica sworzni | 25 mm |
| Rodzaj mocowania | Uszy na łożyskach wahliwych |
| W zestawach z | Z zaworem typu zamek |
| Ładowność przyczepy przy 12/16 MPa | 3,5 / 4,5 tony |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Waluty
Szybki kontakt:
Infolinia:
📞+48 54 2844 000
+48 609 806 296
+48 607 730 683
📧 e-mail kontaktowy:
zamawiam@sklepdlarolnika.pl
Godziny pracy biura:
pn-pt: 7-16, soboty: 7-13