Wyróżnione
Opis
CYLINDER HYDRAULICZNY DWUSTRONNEGO DZIAŁANIA ŁADOWACZA DO
MINITRAKTORKA L:465
SKOK 300mm SYMBOL: CJ2F 40/25/300
| Symbol: | 1.31.01.350.1 |
| Producent części: | Hydrolider |
| Zastosowanie: |
Cylinder hydrauliczny dedykowany głównie do pracy w ładowaczach montowanych na minitraktorkach. Zadaniem siłownika jest zapewnienie płynnego i precyzyjnego ruchu ramienia ładowacza, co umożliwia podnoszenie, opuszczanie oraz sterowanie osprzętem roboczym, takim jak łyżki, widły czy chwytaki. |
| Typ pracy: |
dwustronnego działania |
|
Skok roboczy: |
300 mm |
|
Długość w stanie spoczynku: |
465 mm |
|
Długość po rozłożeniu: |
765 mm |
|
Średnica zewnętrzna tłoka: |
50 mm |
|
Średnica wewnętrzna tłoka: |
40 mm |
|
Średnica tłoczyska: |
25 mm |
|
Średnica otworów na sworznie: |
20mm |
|
Porty przyłączeniowe: |
M16x1.5 |
|
Ciśnienie nominalne pracy: |
160-320 bar |
|
Powłoka: |
malowany proszkowo |
Dane techniczne
| Rodzaj / typ siłownika | 2-stronnego działania |
| Skok roboczy tłoczyska | 300 mm |
| Długość złożony | 465 mm |
| Długość rozłożony | 765 mm |
| Średnica tłoka | 40 mm |
| Średnica tłoczyska | 25 mm |
| Średnica sworzni | 20 mm |
| Rodzaj mocowania | Uszy tulejowane bez łożysk |
| Ładowność przyczepy przy 12/16 MPa | 3,5 / 4,5 tony |
Waluty
Szybki kontakt:
Infolinia:
📞+48 54 2844 000
+48 609 806 296
+48 607 730 683
📧 e-mail kontaktowy:
zamawiam@sklepdlarolnika.pl
Godziny pracy biura:
pn-pt: 7-16, soboty: 7-13