Wyróżnione
Opis
CYLINDER HYDRAULICZNY DWUSTRONNEGO DZIAŁANIA
KOMPLETNY W ZESTAWIE Z MOCOWANIAMI
SKOK 200mm
SYMBOL CAŁEGO ZESTAWU: CJ2F 80/45/200 U40 M

DROGI KLIENCIE PRZECZYTAJ TO ZANIM WYBIERZESZ DOSTAWCĘ SIŁOWNIKA:
To co widać na zdjęciu to tylko metalowe elementy, z których zbudowany jest siłownik. Tak na prawdę
siłownik jest tyle warty co wewnętrzne uszczelnienia wykorzystane do jego budowy. Zapewniamy, że
wszystkie nasze siłowniki posiadają wzmacniane uszczelnienia, które nie są produkowane w Chinach
i innych krajach dalekiego wschodu. Jeśli zależy Ci na jakości i trwałości to wybierz siłowniki marki
Hydrolider, które jako jedyne dają gwarancję niezawodnosci na lata.

Posiada szerokie zastosowanie w układach hydraulicznych w rolnictwie, budownictwie i przemyśle.
Nasi klienci wykorzystują ten cylinder przy produkcji m. in. maszyn rolniczych , agregatów i bron
hydraulicznie składanych, turów, łuparek do drewna i innych.


SCHEMAT GRAFICZNY CYLINDRA:

SCHEMAT GRAFICZNY MOCOWAŃ:

Dane techniczne
| Rodzaj / typ siłownika | 2-stronnego działania |
| Skok roboczy tłoczyska | 200 mm |
| Długość złożony | 545 mm |
| Długość rozłożony | 745 mm |
| Średnica tłoka | 80 mm |
| Średnica tłoczyska | 45 mm |
| Rodzaj mocowania | Uszy do wspawania |
| W zestawach z | Z uszami do wspawania |
| Ładowność przyczepy przy 12/16 MPa | 3,5 / 4,5 tony |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Waluty
Szybki kontakt:
Infolinia:
📞+48 54 2844 000
+48 609 806 296
+48 607 730 683
📧 e-mail kontaktowy:
zamawiam@sklepdlarolnika.pl
Godziny pracy biura:
pn-pt: 7-16, soboty: 7-13