Wyróżnione
Opis
CYLINDER HYDRAULICZNY DWUSTRONNEGO DZIAŁANIA
KOMPLETNY Z USZAMI NA ŁOŻYSKACH WAHLIWYCH
SKOK 530mm SYMBOL: CJ2F 50/32/530 L:762 U25
| Symbol: | 1.31.02.530 |
| Producent części: | Hydrolider |
| Zastosowanie: |
Uniwersalny, kompaktowy, niewielkich rozmiarów siłownik hydrauliczny, posiadający szerokie zastosowanie w układach hydraulicznych we wszystkich branżach gospodarki. Stosowany w maszynach rolniczych, sadowniczych, leśnych, budowlanych, transportowych, przemysłowych i innych sterowanych hydraulicznie. Z uwagi na niewielkie rozmiary, polecany do sterowania małymi i średnimi maszynami lub ich częściami (patrz tabela udźwigu). Jest idealnym narzędziem do wprowadzenia wysokiego standardu automatyki i komfortu przy obsłudze maszyn i urządzeń. |
| Typ pracy: |
dwustronnego działania |
|
Skok roboczy: |
530 mm |
|
Długość w stanie spoczynku: |
762 mm |
|
Średnica zewnętrzna tłoka: |
60 mm |
|
Średnica wewnętrzna tłoka: |
50 mm |
|
Średnica tłoczyska: |
32 mm |
|
Porty przyłączeniowe: |
M16x1.5 |
|
Maksymalne ciśnienie pracy: |
240 bar |
|
Średnica sworzni: |
25 mm |
|
Typ mocowania: |
łożyska wahliwe z możliwością smarowania |
|
Powłoka: |
malowany proszkowo |
Dane techniczne
| Rodzaj / typ siłownika | 2-stronnego działania |
| Skok roboczy tłoczyska | 530 mm |
| Długość złożony | 760 mm |
| Długość rozłożony | 1290 mm |
| Średnica tłoka | 50 mm |
| Średnica tłoczyska | 32 mm |
| Średnica sworzni | 25 mm |
| Rodzaj mocowania | Uszy na łożyskach wahliwych |
| Ładowność przyczepy przy 12/16 MPa | 3,5 / 4,5 tony |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Waluty
Szybki kontakt:
Infolinia:
📞+48 54 2844 000
+48 609 806 296
+48 607 730 683
📧 e-mail kontaktowy:
zamawiam@sklepdlarolnika.pl
Godziny pracy biura:
pn-pt: 7-16, soboty: 7-13