Wyróżnione
Opis
CYLINDER HYDRAULICZNY DWUSTRONNEGO DZIAŁANIA
SKOK 500mm
SYMBOL: CJ2F 100/50/500 U45

DROGI KLIENCIE PRZECZYTAJ TO ZANIM WYBIERZESZ DOSTAWCĘ SIŁOWNIKA:
To, co widać na zdjęciu to tylko metalowe elementy, z których zbudowany jest siłownik. Tak naprawdę siłownik
jest tyle warty co wewnętrzne uszczelnienia wykorzystane do jego budowy. Zapewniamy, że wszystkie nasze
siłowniki posiadają wzmacniane uszczelnienia, które nie są produkowane w Chinach i innych krajach dalekiego
wschodu. Jeśli zależy Ci na jakości i trwałości, to wybierz siłowniki marki Hydrolider, które jako jedyne
dają gwarancję niezawodności na lata.

Posiada szerokie zastosowanie w układach hydraulicznych w rolnictwie, budownictwie i przemyśle.

INFORMACJE OGÓLNE:


RYSUNEK TECHNICZNY:

Dane techniczne
| Rodzaj / typ siłownika | 2-stronnego działania |
| Skok roboczy tłoczyska | 500 mm |
| Długość złożony | 840 mm |
| Długość rozłożony | 1340 mm |
| Średnica tłoka | 100 mm |
| Średnica tłoczyska | 50 mm |
| Średnica sworzni | 45 mm |
| Rodzaj mocowania | Uszy na łożyskach wahliwych |
| Ładowność przyczepy przy 12/16 MPa | 3,5 / 4,5 tony |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Waluty
Szybki kontakt:
Infolinia:
📞+48 54 2844 000
+48 609 806 296
+48 607 730 683
📧 e-mail kontaktowy:
zamawiam@sklepdlarolnika.pl
Godziny pracy biura:
pn-pt: 7-16, soboty: 7-13