Wyróżnione
Opis
CYLINDER HYDRAULICZNY DWUSTRONNEGO DZIAŁANIA
W ZESTAWIE Z ZAMKIEM, RURKAMI I ZŁĄCZAMI
|
Skok siłownika: 630mm Średnica wewnętrzna cylindra: 80mm Grubość tłoczyska: 45mm Główka od strony rury: wspawana, sworzeń 40mm Główka od strony tłoczyska: nakręcana, sworzeń 40mm Typ dławicy: gwintowana, wkręcana w rurę Typ pręta (tłoczyska): chromowany, spawalny --------------------------------------------------------------------------------------- Dopuszczalne ciśnienie pracy: 250bar (25MPa) Dopuszczalna temperatura otoczenia: -40°C do + 60°C Dopuszczalna temperatura oleju: -15°C do +80°C Typ oleju: olej hydrauliczny na bazie mineralnego --------------------------------------------------------------------------------------- Zastosowanie: Posiada szerokie zastosowanie w układach hydraulicznych przy produkcji m. in. maszyn rolniczych, leśnych, budowlanych i przemysłowych. |

Dane techniczne
| Rodzaj / typ siłownika | 2-stronnego działania |
| Skok roboczy tłoczyska | 630 mm |
| Długość złożony | 980 mm |
| Długość rozłożony | 1610 mm |
| Średnica tłoka | 80 mm |
| Średnica tłoczyska | 45 mm |
| Średnica sworzni | 40 mm |
| Rodzaj mocowania | Uszy na łożyskach wahliwych |
| W zestawach z | Z zaworem typu zamek |
| Ładowność przyczepy przy 12/16 MPa | 3,5 / 4,5 tony |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Waluty
Szybki kontakt:
Infolinia:
📞+48 54 2844 000
+48 609 806 296
+48 607 730 683
📧 e-mail kontaktowy:
zamawiam@sklepdlarolnika.pl
Godziny pracy biura:
pn-pt: 7-16, soboty: 7-13