Wyróżnione
Opis
CYLINDER HYDRAULICZNY JEDNOSTRONNEGO DZIAŁANIA
KOMPLETNY Z USZAMI NA ŁOŻYSKACH WAHLIWYCH
SKOK 90mm
SYMBOL: CJF 63/36/90 U35

DROGI KLIENCIE PRZECZYTAJ TO ZANIM WYBIERZESZ DOSTAWCĘ SIŁOWNIKA:
To co widać na zdjęciu to tylko metalowe elementy, z których zbudowany jest siłownik. Tak na prawdę siłownik
jest tyle warty co wewnętrzne uszczelnienia wykorzystane do jego budowy. Zapewniamy, że wszystkie nasze
siłowniki posiadają wzmacniane uszczelnienia, które nie są produkowane w Chinach i innych krajach dalekiego
wschodu. Jeśli zależy Ci na jakości i trwałości to wybierz siłowniki marki Hydrolider, które jako jedyne
dają gwarancję niezawodności na lata.
Uwaga!!! Widoczny na zdjęciu, wkręcony w siłownik odpowietrznik, wysyłany jest oddzielnie. Poszukaj go, zanim
wyrzucisz opakowanie.

Posiada szerokie zastosowanie w układach hydraulicznych w rolnictwie, budownictwie i przemyśle.
Cylinder przystosowany jest do różnego rodzaju maszyn takich jak: maszyny rolnicze, ciągniki,
opryskiwacze, tury, cyklopy, ładowacze HDS, maszyny budowlane, ładowarki, koparki, zamiatarki,
maszyny przemysłowe i do innych urządzeń sterowanych hydraulicznie.

INFORMACJE OGÓLNE:

SCHEMAT GRAFICZNY CYLINDRA:

TABELA MOCY WYPYCHU OFEROWANEGO CYLINDRA W ZALEŻNOŚCI OD ZMIANY
CIŚNIENIA W UKŁADZIE HYDRAULICZNYM:

Dane techniczne
| Rodzaj / typ siłownika | 1 -stronnego działania |
| Skok roboczy tłoczyska | 90 mm |
| Długość złożony | 350 mm |
| Długość rozłożony | 440 mm |
| Średnica tłoka | 63 mm |
| Średnica tłoczyska | 36 mm |
| Średnica sworzni | 35 mm |
| Rodzaj mocowania | Uszy na łożyskach wahliwych |
| Ładowność przyczepy przy 12/16 MPa | 3,5 / 4,5 tony |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Waluty
Szybki kontakt:
Infolinia:
📞+48 54 2844 000
+48 609 806 296
+48 607 730 683
📧 e-mail kontaktowy:
zamawiam@sklepdlarolnika.pl
Godziny pracy biura:
pn-pt: 7-16, soboty: 7-13