Wyróżnione
Opis
CYLINDER HYDRAULICZNY JEDNOSTRONNEGO DZIAŁANIA
W ZESTAWIE Z ZAWOREM ZABEZPIECZAJĄCYM VUBA
| Producent części: | Hydrolider |
| Zastosowanie: | Posiada szerokie zastosowanie w układach hydraulicznych w rolnictwie, budownictwie i przemyśle. Zamontowany wewnątrz siłownika zawór VUBA zabezpiecza siłownik przed nagłym wsunięciem tłoczyska w przypadku pęknięcia przewodu. Rozwiązanie to zabezpiecza przed nagłym opuszczeniem podniesionego ładunku co może spowodować jego uszkodzenie lub zakończyć się innym groźnym wypadkiem. |
| Rodzaj siłownika: | jednostronnego działania |
| Zewnętrzna średnica tłoka (rury): | 60mm |
| Wewnętrzna średnica tłoka (rury): | 50mm |
| Średnica tłoczyska (pręta): | 45mm |
| Średnica otworów na sworznie: | 45 mm |
| Skok (ruch roboczy) tłoczyska: | 505mm |
| Długość w stanie spoczynku mierzona w osiach otworów: |
695mm |
| Gwinty wewnętrzne pod przyłącza: | M14x1.5 |
| Mocowanie główki od strony rury: | wspawana |
| Mocowanie główki od strony pręta: | nakręcana |
| Typ dławnicy (dekla zamykającego): | gwintowana, wkręcana w rurę |
| Typ pręta (tłoczyska): | chromowany, spawalny |
| Ciśnienie nominalne: |
200 bar |
| Maksymalne dopuszczalne ciśnienie pracy: | 240 bar |
| Siła pchająca przy 200 bar: |
32 kN (3,2 tony) |
| Siła pchająca przy 240 bar: |
38 kN (3,8 tony) |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | -40ºC do +60ºC |
| Dopuszczalna temperatura oleju: | -15ºC do +80ºC |
| Typ cieczy: | olej hydrauliczny na bazie oleju mineralnego |
Dane techniczne
| Rodzaj / typ siłownika | 1 -stronnego działania |
| Skok roboczy tłoczyska | 505 mm |
| Długość złożony | 695 mm |
| Długość rozłożony | 1200 mm |
| Średnica tłoka | 50 mm |
| Średnica tłoczyska | 45 mm |
| Średnica sworzni | 45 mm |
| Rodzaj mocowania | Uszy na łożyskach wahliwych |
| Ładowność przyczepy przy 12/16 MPa | 3,5 / 4,5 tony |
Waluty
Szybki kontakt:
Infolinia:
📞+48 54 2844 000
+48 609 806 296
+48 607 730 683
📧 e-mail kontaktowy:
zamawiam@sklepdlarolnika.pl
Godziny pracy biura:
pn-pt: 7-16, soboty: 7-13