Wyróżnione
Opis
CYLINDER TELESKOPOWY Z GNIAZDEM MOCUJĄCYM
O SKOKU 1000mm
SYMBOL: CT 120/6/1000
| Aukcja dotyczy: | jednej sztuki |
| Symbol: | 1.30.80.017.1 |
| Producent części: | Hydrolider |
| Zastosowanie: | cylinder idealnie nadaje się do pojazdów niskopodwoziowych lub nisko osadzonej skrzyni ładunkowej przyczepy |
| Kołyska wraz z siłownikiem: | nie |
| Ilość członów (tłoczysk): | 6 |
| Skok (ruch roboczy): | 1000mm |
| Prędkość maksymalna tłoczysk: | 0,5m/s |
| Zapotrzebowanie oleju: | 6,5 litra |
| Maksymalne ciśnienie robocze: | 16MPa |
| Próg czułości (ciśnienie rozruchu): | 0,5 MPa |
| Gwint zewnętrzny pod przyłącze: | M16x1,5 |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | -40ºC do +60ºC |
| Dopuszczalna temperatura oleju: | -15ºC do +80ºC |
| Typ cieczy: | olej hydrauliczny na bazie oleju mineralnego |
Dane techniczne
| Zastosowanie | Przyczepa wywrotka |
| Rodzaj / typ siłownika | Teleskopowe |
| Długość złożony | 350 mm |
| Długość rozłożony | 1350 mm |
| W zestawach z | Gniazdem do wspawania |
| Ładowność przyczepy przy 12/16 MPa | 10 / 14 ton |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Waluty
Szybki kontakt:
Infolinia:
📞+48 54 2844 000
+48 609 806 296
+48 607 730 683
📧 e-mail kontaktowy:
zamawiam@sklepdlarolnika.pl
Godziny pracy biura:
pn-pt: 7-16, soboty: 7-13