Wyróżnione
Opis
CYLINDER HYDRAULICZNY DWUSTRONNEGO DZIAŁANIA
KOMPLETNY Z USZAMI NA ŁOŻYSKACH WAHLIWYCH
SKOK 1000mm SYMBOL: CJ2F 80/45/1000 U40
| Symbol: | 1.31.60.009 |
| Producent części: | Hydrolider |
| Zastosowanie: |
Uniwersalny siłownik hydrauliczny o dużym skoku tłoczyska, posiadający szerokie zastosowanie w układach hydraulicznych we wszystkich branżach gospodarki. Stosowany w maszynach rolniczych, sadowniczych, leśnych, budowlanych, transportowych, przemysłowych i innych sterowanych hydraulicznie. Polecany do sterowania małymi i średnimi maszynami lub ich częściami (patrz tabela udźwigu). Jest idealnym narzędziem do wprowadzenia wysokiego standardu automatyki i komfortu przy obsłudze maszyn i urządzeń. |
| Typ pracy: |
dwustronnego działania |
| Skok roboczy: |
1000 mm |
| Długość w stanie spoczynku: |
1343 mm |
| Średnica zewnętrzna tłoka: |
92 mm |
| Średnica wewnętrzna tłoka: |
80 mm |
| Średnica tłoczyska: |
45 mm |
| Porty przyłączeniowe: |
M27x2 |
| Maksymalne ciśnienie pracy: |
240 bar |
| Średnica sworzni: |
40 mm |
| Typ mocowania: |
łożyska wahliwe z możliwością smarowania |
| Powłoka: |
malowany proszkowo |
Dane techniczne
| Rodzaj / typ siłownika | 2-stronnego działania |
| Skok roboczy tłoczyska | 1000 mm |
| Długość złożony | 1345 mm |
| Długość rozłożony | 2345 mm |
| Średnica tłoka | 80 mm |
| Średnica tłoczyska | 45 mm |
| Średnica sworzni | 40 mm |
| Rodzaj mocowania | Uszy na łożyskach wahliwych |
| Ładowność przyczepy przy 12/16 MPa | 3,5 / 4,5 tony |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Waluty
Szybki kontakt:
Infolinia:
📞+48 54 2844 000
+48 609 806 296
+48 607 730 683
📧 e-mail kontaktowy:
zamawiam@sklepdlarolnika.pl
Godziny pracy biura:
pn-pt: 7-16, soboty: 7-13