Wyróżnione
Opis
SPRZĘGŁO KŁOWE GR0,5 G71 0,25-0,55kW W: 14
ŁĄCZNIK SILNIKA ELEKTRYCZNEGO Z POMPĄ HYDRAULICZNĄ
| Symbol: | 1.42.01.002 |
| Producent części: | Hydrolider |
| Zastosowanie: | Sprzęgło kłowe jest jednym z elementów pozwalających połączyć pompę hydrauliczną z silnikiem elektrycznym 1 lub 3 fazowym z korpusem typu B35. Bezpośrednio przenosi napęd z silnika do pompy. Sprzęgło zamontowane i ustabilizowane jest wewnątrz łącznika dzwonowego. |
| Silniki o wielkości mechanicznej: | G71 |
| Silniki o mocy: | 0,25 - 0,55kW |
| Silniki z wałkiem cylindrycznym: | fi 14mm |
| Pompy z kołnierzem typu europejskiego z grupy: | 0,5 (5) |
| Pompy z wałkiem cylindrycznym: | fi 7mm |
| Łącznik dzwonowy typu: | GR0,5 G71 0,25-0,55kW K:160 |
| Materiał: | aluminium |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Waluty
Szybki kontakt:
Infolinia:
📞+48 54 2844 000
+48 609 806 296
+48 607 730 683
📧 e-mail kontaktowy:
zamawiam@sklepdlarolnika.pl
Godziny pracy biura:
pn-pt: 7-16, soboty: 7-13