Wyróżnione
Opis
LAMPA ROBOCZA 6x LED 1800 LM ZE ŚWIATŁEM ROZPROSZONYM
MAGNESEM I PODŁĄCZENIEM DO ZAPALNICZKI SAMOCHODOWEJ
| Symbol: | 3.00.1.06.015 |
| Producent części: | Horpol |
| Zastosowanie: |
Zastosowanie wszechstronne, m.in. jako oświetlenie robocze, dodatkowe w pojazdach i maszynach rolniczych, budowlanych i leśnych, a także jako oświetlenie robocze, dodatkowe w pojazdach ciężarowych, autobusach, kamperach, przyczepach kempingowych, łodziach i jachtach. Stosowana do oświetlenia pomieszczeń gospodarczych, garaży, warsztatów, altan, ogrodów i podwórza. Produkt polski |
| Ilość diod led: | 6 |
| Ilość lumenów: | 1800 |
| Pobór mocy: | 20 W |
| Napięcie: | 12V DC, 24V DC |
| Strumień światła: | rozproszone (flood) |
| Barwa światła: | zimna 6000 - 7000 K |
| Przewód: | 8000 mm z wtyczką do zapalniczki samochodowej |
| Mocowanie: | magnes |
| Waga lampy: | 1160 g |
| Materiał klosza: | tworzywo sztuczne (PC) o wysokiej przejrzystości i odporności na pęknięcia |
| Materiał obudowy: | aluminium (AL) o bardzo dobrych właściwościach odprowadzania ciepła (pełni funkcję radiatora) |
| Certyfikaty: | CE do użytku na terenie całej Unii Europejskiej |
| Klasa szczelności: | IP68 (odporna na deszcz, pył i krótkotrwałe zanurzenie w wodzie i wibracje 15G RMS 24- 2000 HZ) |
| Homologacja kompatybilności elektromagnetycznej: | nie wywołuje zakłóceń elektromagnetycznych |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Waluty
Szybki kontakt:
Infolinia:
📞+48 54 2844 000
+48 609 806 296
+48 607 730 683
📧 e-mail kontaktowy:
zamawiam@sklepdlarolnika.pl
Godziny pracy biura:
pn-pt: 7-16, soboty: 7-13