Wyróżnione
Opis
PRZEKŁADNIA ŚLIMAKOWA HMRV 30 1:30 IEC63
DO SILNIKÓW ELEKTRYCZNYCH IEC63 Z KOŁNIERZEM B14
| Symbol: | 1.42.38.3063130.14 |
| Producent części: | Hydrolider |
| Zastosowanie: |
Przekładnia HMRV 30 przeznaczona do redukcji obrotów wyjściowych w silnikach elektrycznych 1 i 3 fazowych o wielkości mechanicznej IEC63, wyposażonych w kołnierz typu B14 o średnicy zewnętrznej 90mm. |
| Typ: | HMRV 30 |
| Przełożenie (redukcja obrotów): | 1:30 |
| Średnica wewnętrzna wału zdawczego: | 14 mm |
| Obroty wału zdawczego przy 1400 obr na silniku: | 46,6 obr/min |
| Moc max.: | 0,18 kW |
| Moment znamionowy max.: | 22 Nm |
| Dodatkowe wyposażenie: | Śruby i nakrętki do skręcenia z silnikiem |
| Wielkość mechaniczna silnika: | IEC63 |
| Zalecana moc silnika: | 0,12 kW; 0,18 kW; 0,25 kW |
| Typ kołnierza silnika: | B14 |
| Średnica zewnętrzna kołnierza silnika: | 90 mm |
| Rozstaw otworów montażowych: | Ø 75 mm |
| Średnica kołnierza centrującego: | 60 mm |
| Średnica wałka silnika: | 11 mm |
| Szerokość wpustu wałka silnika: | 4 mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Waluty
Szybki kontakt:
Infolinia:
📞+48 54 2844 000
+48 609 806 296
+48 607 730 683
📧 e-mail kontaktowy:
zamawiam@sklepdlarolnika.pl
Godziny pracy biura:
pn-pt: 7-16, soboty: 7-13