Wyróżnione
Opis
PRZEKŁADNIA ŚLIMAKOWA HMRV 90 1:80 IEC80
DO SILNIKÓW ELEKTRYCZNYCH IEC80 Z KOŁNIERZEM B5
| Symbol: | 1.42.38.9080180.35 |
| Producent części: | Hydrolider |
| Zastosowanie: |
Przekładnia HMRV 90 przeznaczona do redukcji obrotów wyjściowych w silnikach elektrycznych 1 i 3 fazowych o wielkości mechanicznej IEC80, wyposażonych w kołnierz typu B5 o średnicy zewnętrznej 200mm. |
| Typ: | HMRV 90 |
| Przełożenie (redukcja obrotów): | 1:80 |
| Średnica wewnętrzna wału zdawczego: | 35 mm |
| Obroty wału zdawczego przy 1400 obr na silniku: | 17,5 obr/min |
| Moc max.: | 0,83 kW |
| Moment znamionowy max.: | 285 Nm |
| Dodatkowe wyposażenie: | Śruby i nakrętki do skręcenia z silnikiem |
| Wielkość mechaniczna silnika: | IEC80 |
| Zalecana moc silnika: | 0,55 kW; 0,75 kW; 1,1 kW |
| Typ kołnierza silnika: | B5 |
| Średnica zewnętrzna kołnierza silnika: | 200 mm |
| Rozstaw otworów montażowych: | Ø 165 mm |
| Średnica kołnierza centrującego: | 130 mm |
| Średnica wałka silnika: | 19 mm |
| Szerokość wpustu wałka silnika: | 6 mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Waluty
Szybki kontakt:
Infolinia:
📞+48 54 2844 000
+48 609 806 296
+48 607 730 683
📧 e-mail kontaktowy:
zamawiam@sklepdlarolnika.pl
Godziny pracy biura:
pn-pt: 7-16, soboty: 7-13