Wyróżnione
Opis
ROZDZIELACZ HYDRAULICZNY 1 SEKCYJNY 40L/min
Z SUWAKIEM Z DODATKOWĄ POZYCJĄ PŁYWAJĄCĄ
STEROWANY LINKĄ LUB CIĘGNEM
| Symbol: | 1.10.30.013 |
| Producent części: | Badestnost |
| Zastosowanie: |
Posiada szerokie zastosowanie w układach hydraulicznych w budownictwie, rolnictwie i przemyśle. Rozdzielacz przystosowany jest do różnego rodzaju maszyn takich jak: maszyny rolnicze, ciągniki, opryskiwacze, tury, cyklopy, ładowacze HDS, maszyny budowlane, ładowarki, koparki, zamiatarki, maszyny przemysłowe i do innych urządzeń sterowanych hydraulicznie. Sekcja pływająca inaczej wolny spływ, wykorzystywana m.in. do pługów śnieżnych lub w ładowaczach czołowych TUR. Powoduje swobodny ruch tłoczyska w cylindrach hydraulicznych, zabezpiecza przed uszkodzeniem elementy, które mają bezpośredni kontakt z podłożem np. lemiesz pługa. |
| Maksymalny przepływ: | 40 l/min |
| Przykładowe sterowanie: | siłownikiem jednostronnego działania lub dwustronnego działania |
| Zalecane sterowanie rozdzielaczem: | linka lub cięgło |
| Gwinty wewnętrzne w korpusie: | 1/2'' ; powrót: 1/2'' ; sekcje : 3/8'' |
| Ilość pozycji suwaka: | 4 (1 - 0 - 2 - 3) |
| Pozycjonowanie suwaka w obu pozycjach roboczych: | sprężyna |
| Pozycjonowanie suwaka w pozycji pływającej: | zatrzask |
| Zawór przelewowy: |
Ciśnienie otwarcia zaworu przelewowego rośnie proporcjonalnie wraz ze wzrostem przepływu: 180 bar przy 10 l/min Zestawy do precyzyjnego pomiaru ciśnienia znajdziesz w dziale Manometry – zestawy pomiarowe |
| Maksymalne ciśnienie na zasilaniu: | 250 bar |
| Maksymalne ciśnienie na powrocie: | 50 bar |
| Maksymalne ciśnienie na sekcjach: | 300 bar |
| Przyłącze do linki: | Gwint wewnętrzny rurki: M16x1.5 Gwint wewnętrzny końcówki suwaka: M6x1.5 |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | -40 C do +60 C |
| Dopuszczalna temperatura oleju: | -15 C do +80 C |
| Zalecany olej hydrauliczny: | na bazie oleju mineralnego np. HL 32 lub HL 46 |
Dane techniczne
| Rodzaj / typ rozdzielacza | Sterowane linkami i joystickiem |
| Przepływ | 40 l/min |
| Ilość sekcji | 1 sekcyjne |
| Rodzaj sterowania | Joysticki na linki |
| Dodatkowe funkcje | Sekcja pływająca |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Waluty
Szybki kontakt:
Infolinia:
📞+48 54 2844 000
+48 609 806 296
+48 607 730 683
📧 e-mail kontaktowy:
zamawiam@sklepdlarolnika.pl
Godziny pracy biura:
pn-pt: 7-16, soboty: 7-13