Wyróżnione
Opis
SILNIK ELEKTRYCZNY B35 3-FAZOWY 380V 1,5kW IEC90
Z PRZEKŁADNIĄ ŚLIMAKOWĄ HMRV 63 1:10 IEC90
| Symbol: | 1.42.35.6311090.150 |
| Producent części: | Hydrolider |
| Zastosowanie: |
Stosowany w różnego rodzaju maszynach przemysłowych, rolniczych i leśnych między innymi do napędu maszyn do obróbki drewna, myjek ciśnieniowych, napędu taśmociągów, żmijek, wind i innych. Stosowany zamiennie do modeli NMRV MOTOVARIO. |
| Typ silnika: | B35 1,5kW IEC90 |
| Prąd (A): | 3,46 |
| Napięcie (V): | 400 |
| Prędkość obrotu wału silnika (obr/min): | 1400 |
| Kierunek obrotu: | prawy lub lewy |
| Uszczelnienie: | IP55 obustronne |
| Obudowa: | aluminium |
| Uzwojenie: | miedź |
| Typ przekładni: | HMRV 63 IEC90 |
| Przełożenie (redukcja obrotów): | 1:10 |
| Wał zdawczy: | przelotowy |
| Średnica wewnętrzna wału zdawczego: | 25 mm |
| Obroty wyjściowe (po redukcji): | 140 obr/min |
| Moc wyjściowa (po redukcji): | 1,5 kW |
| Moment wyjściowy (po redukcji): | 88 Nm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Waluty
Szybki kontakt:
Infolinia:
📞+48 54 2844 000
+48 609 806 296
+48 607 730 683
📧 e-mail kontaktowy:
zamawiam@sklepdlarolnika.pl
Godziny pracy biura:
pn-pt: 7-16, soboty: 7-13