Wyróżnione
Opis
SILNIK HYDRAULICZNY TYPU WR 070
CHŁONNOŚĆ: 70cm3/obr ; WAŁEK: 25mm ; OBROTY: 865 obr/min
| Symbol: | 1.37.13.080.11199545 |
| Producent części: | Danfoss |
| Zastosowanie: |
Silnik hydrauliczny WR 070 przeznaczony przede wszystkim do pracy w różnego typu urządzeniach rolniczych i przemysłowych. Proponowane zastosowanie:
|
| Objętość robocza: |
70 cm3/obr |
| Maksymalne ciśnienie pracy ciągłej: |
172 bar |
| Maksymalne ciśnienie pracy chwilowej: |
207 bar |
|
Maksymalna prędkość pracy ciągłej: |
865 obr/min |
|
Maksymalna prędkość pracy chwilowej: |
1078 obr/min |
|
Maksymalne przepływ pracy ciągłej: |
61 L/min |
|
Maksymalne przepływ pracy chwilowej: |
76 L/min |
|
Maksymalny moment obrotowy pracy ciągłej: |
176 Nm |
|
Maksymalny moment obrotowy pracy chwilowej: |
207 Nm |
|
Typ flanszy: |
owalny - 2 otwory |
|
Typ wałka: |
cylindryczny 25 mm |
|
Rozstaw śrub montażowych: |
106,4 mm |
|
Przyłącze ssawne: |
1/2" |
|
Przyłącze tłoczkowe: |
1/2" |
|
Przyłącze przecieków: |
1/4" |
|
Cechy silników orbitralnych Danfoss: |
|
Dane techniczne
| Rodzaj / typ silnika | Typu BMR, MR, MRE, VMP, WR, MPW |
| Rodzaj mocowania | Kołnierz typu SAE 106,4 mm 2x 13 mm |
| Ciśnienie max. w pracy ciągłej (bar) | 161 - 180 bar |
| Rodzaj wałka napędowego | Cylindryczny gładki fi 25 mm |
| Średnica kołnierza centrującego (mm) | 82,5 mm |
| Moc (kW/Nm) | 9 - 12 kW |
| Przepływ maksymalny (l/min) | 60 l/min |
| Objętość geometryczna (cm3/obr) | 70 cm3/obr |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Waluty
Szybki kontakt:
Infolinia:
📞+48 54 2844 000
+48 609 806 296
+48 607 730 683
📧 e-mail kontaktowy:
zamawiam@sklepdlarolnika.pl
Godziny pracy biura:
pn-pt: 7-16, soboty: 7-13