Wyróżnione
Opis
WAŁEK WOM PRZEKAŹNIKA MOCY 460Nm 610-890mm SPRZĘGŁO CIERNE
| Symbol: | 2.00.03.076 |
| Producent części: | Hydrolider |
| Zastosowanie: |
Posiada szerokie zastosowanie w układach hydraulicznych w rolnictwie, budownictwie i przemyśle. Wykorzystywany do zabezpieczenia przed przeciążeniami tam, gdzie elementy robocze maszyny narażone są na zmienne i gwałtowne zmiany obciążenia. Znajduje zastosowanie m.in w glebogryzarkach, bronach wirnikowych, roztrząsaczach obornika, itp. |
| Moment pracy ciągłej: |
460Nm |
| Widłak ciągnik: | 1 3/8 cala - 6 frezów |
| Widłak maszyna: | 1 3/8 cala - 6 frezów |
| Krzyżak równoramienny: | 27x75mm |
| Profil rury: | trójkąt |
| Wymiar rury wewnętrznej: | 36x4,5mm |
| Wymiar rury zewnętrznej: | 43x3mm |
| Zabezpieczenie ciągnik: | zatrzask boczny |
| Zabezpieczenie maszyna: | zatrzask boczny |
| Typ sprzęgła: | cierne |
| Kąt pracy: | maks. 25° (chwilowy maks. 45°) |
| Moc przy 540 obr/min: | 26kW |
| Moment obrotowy przy 540 obr/min: | 460Nm |
| Moc przy 1000 obr/min: | 40kW |
| Moment obrotowy przy 1000 obr/min: | 380Nm |
| Długość wału (od osi krzyżaka do osi krzyżaka): |
|
Waluty
Szybki kontakt:
Infolinia:
📞+48 54 2844 000
+48 609 806 296
+48 607 730 683
📧 e-mail kontaktowy:
zamawiam@sklepdlarolnika.pl
Godziny pracy biura:
pn-pt: 7-16, soboty: 7-13