Wyróżnione
Opis
ZESTAW DO MONITORINGU 4x KAMERA COFANIA 12V 24V MONITOR 9"
| Symbol: | 1.36.28.241 |
| Producent części: | Hydrolider |
| Zastosowanie: |
Zestaw przeznaczony do maszyn rolniczych, spychaczy, pługów śnieżnych, pojazdów ciężarowych itp. |
| Monitor: |
9'' 4QUAD |
| Współczynnik proporcji: | obraz 16:9 |
| Rozdzielczość monitora: | 800*R.G.B*480 |
| Maksymalna liczba podłączonych kamer: | 4 szt., 1 dźwięk |
| Zasilanie: | DC 12 V-24 V |
| System: | automatyczne przełączanie PAL i NTSC |
| Pilot zdalnego sterowania: | Tak |
| Wyświetlacz: | wielojęzyczny |
| Automatycznie dostosuj czujnik światła: | Tak |
| Nadaje się do kamery cofania: | Tak |
| Wodoodporność kamery: | IP69K |
| Typ aparatu: | 1/3 CMOS |
| Funkcja audio: | tak |
| Rozdzielczość kamery: | PAL : 733(H) X 493(V), NTSC : 733(H) X493(V) |
| Widzenie w nocy: | 10 m, 18 diod LED IR |
| Kąt widzenia kamery: | 120° |
| Temperatura pracy: | -20° - 70° |
| Kabel przedłużany: | 15m |
| W skład zestawu wchodzi: |
|
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Waluty
Szybki kontakt:
Infolinia:
📞+48 54 2844 000
+48 609 806 296
+48 607 730 683
📧 e-mail kontaktowy:
zamawiam@sklepdlarolnika.pl
Godziny pracy biura:
pn-pt: 7-16, soboty: 7-13