Wyróżnione
Opis
ZESTAW POMIAROWY Z MANOMETREM 400 BAR
Z PRZEWODEM 1M I PRZYŁĄCZEM SERWISOWYM ED M10X1
| Symbol: | 1.52.00.804.11.400 |
| Producent części: | Hydrolider |
| Zastosowanie: | Zestaw przeznaczony do pomiaru ciśnienia oleju w układach hydraulicznych zamkniętych, w których są warunki do wypracowania ciśnienia hydraulicznego. Manometr z kołnierzem przystosowany do montażu w otworze pulpitu lub skrzyni serwisowej. Przyłącze posiada kapturek gwintowany z łańcuszkiem zapewniający ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Uszczelnia przyłącze podczas gdy przewód z zestawem pomiarowym jest odłączony. Rozwiązanie to umożliwia pozostawienie przyłącza na stałe, nawet gdy maszyna pracuje pod ciśnieniem, a zestaw pomiarowy jest odłączony. |
| Gwint łączący manometr z przewodem: | G1/4" z uszczelnieniem czołowym |
| Gwint łączący przewód z przyłączem serwisowym: | M16x2 (system MINIPRESS) |
| Gwint przyłącza od strony korpusu urządzenia: | gwint zewnętrzny M10x1 z uszczelnieniem ED |
| Średnica zegara: | 63 mm |
| Średnica zegara z kołnierzem: | 84 mm |
| Zalecany otwór w pulpicie: | 65 mm |
| Zakres pomiaru: | 0 - 400 bar |
| Klasa dokładności: | 1,6 |
| Wypełnienie: | gliceryna |
| Miejsce podłączenia przewodu: | z tyłu |
| Długość przewodu: | 1000 mm |
| Średnica zewnętrzna / wewnętrzna przewodu: | 5 mm / 2,2 mm |
| Minimalny promień gięcia: | 20 mm |
| Maksymalne ciśnienie: | 630 bar |
| Ciśnienie rozrywające: | 1890 bar |
| Temperatura pracy: | -40°C do +100°C |
| Materiał rdzenia: | poliester termoplastyczny |
| Materiał plecionki: | włókno aramidowe (Kevlar) |
| Materiał pokrycia: | poliuretan odporny na ścieranie |
| Materiał przyłącza: | stal nierdzewna |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Waluty
Szybki kontakt:
Infolinia:
📞+48 54 2844 000
+48 609 806 296
+48 607 730 683
📧 e-mail kontaktowy:
zamawiam@sklepdlarolnika.pl
Godziny pracy biura:
pn-pt: 7-16, soboty: 7-13